współpraca
Pamiętam moment, w którym dostaliśmy zaproszenie do Tatra Glamp: Zadzwoniłam do Kuby i powiedziałam do Niego: Kot, mam dla Ciebie 3 wiadomości. 2 genialne i 1 kiepską. Od której zacząć? Jak zawsze wybrał dobre na koniec, więc mówię: – kiepska jest taka, że to JA zorganizowałam nam wypad na Dzień Kobiet, a nie Ty – a pozostałe dwie są następujące: JEDZIEMY DO TATRA GLAMP i NIE MUSISZ NIC ORGANIZOWAĆ NA 8 MARCA! Śmiał się i nie dowierzał jednocześnie. A jak mu pokazałam zdjęcia, to prawie oboje zaczęliśmy się pakować [mimo że był jeszcze jakiś miesiąc do wyjazdu].

Pierwszy raz pojęcie GLAMPING poznałam w 2020 roku w Czarnogórze, kiedy to realizując program Jestem z Polski pojechaliśmy do przepięknych namiotów przyjaciółki naszej bohaterki, no i…. ja już wtedy nie chciałam wracać do hotelu.

Mi naprawdę nie trzeba wiele jeżeli chodzi o nocleg, ale bardzo doceniam to, że ktoś wpadł na pomysł, zabrał się za to i tak naprawdę tylko z pomocą swojego męża – stworzył ten mikrokosmos w Bukowinie Tatrzańskiej, w której budzisz się, odsłaniasz zasłony i widzisz co? Tatry, które gapią się na Ciebie tak samo wymownie, jak Ty na nie!

Piękne to było miejsce, piękny czas i …do zobaczenia wkrótce Tatra Glamp!

Chcesz nawiązać współpracę?
Skontaktuj się ze mną!