trzeba rozmawiać

Zdanie – Nie byłoby mnie tutaj i tego bloga na tej stronie gdyby nie Wy – jest tak popularne jak frytki z majonezem i jabłko, które obrane na 4 części lepiej smakuje… Ale serio tak jest! Właśnie TERAZ zdałam sobie z tego sprawę, kiedy musiałam napisać coś w tej zakładce.

Popatrzcie na to:

blogerki i blogerzy nie pisaliby swoich pięknych, pełnych fotografii i cennych wskazówek blogów, gdyby nie mieli swoich odbiorców, którymi właśnie JESTEŚCIE WY!

pisarze i pisarki wydają książki dla czytelników, którymi właśnie JESTEŚCIE WY!

wycena wstawionego posta na IS lub inny portal Social Media wycenia się na podstawie obserwujących osób i polubień, które są właśnie od Was, a obserwatorzy takich profili to WŁAŚNIE WY!

każdy napisany przeze mnie tutaj post, wspomnienie, porada, wskazówka lub po prostu galeria oglądana jest właśnie przez WAS!
Ślub i wesele Kasi i Kuby
Ślub i wesele Kasi i Kuby

I można by tak wymieniać bez końca, ALE jest w tym jedna i najważniejsza kwestia, że ten post trafia na Twój ekran laptopa/telefonu, przed którym siedzisz, leżysz lub stoisz….TY! Żywy człowiek, z którym mogę się spotkać, pogadać, pograć w Mafię lub zjeść frytki z majonezem. I to w tym wszystkim jest właśnie fajne. Niby siedzę przed monitorem, klepię w klawiaturę, obrabiam zdjęcia i układam to wszystko na stronie, ale finalnie trafiam do Ciebie! Jakie to proste, piękne i proste….

Dlatego też zachęcam Was do tego, żeby ten blog żył, żebym wiedziała i czuła, że jesteście ze mną, że to, co napisałam powyżej to prawda. Pewnie niejednokrotnie też będę Was tutaj potrzebować. Będę chciała poznać Wasze opinie, zadać Wam pytania lub po prostu czegoś się doradzić. Nie bądźcie anonimowi. TRZEBA ROZMAWIAĆ.

A miejsca, w których możemy rozmawiać bez końca to:

Do usłyszenia…

Chcesz nawiązać współpracę?
Skontaktuj się ze mną!