współpraca

Niektórzy mają talent do tańca, niektórzy do śpiewania, a niektórzy jeszcze do nie płakania podczas obierania cebuli, albo do skręcania się z ciarek podczas piłowania paznokci. Różnie ludzie mają. Ja np. mam tak, że nie do końca wychodzi mi gotowanie i nie mam pojęcia z czego to wynika, bo np. moja mama i moje siostry są w tym genialne!

Na pierwszej randce z Kubą u mnie w domu zrobiłam zupę krem z groszku, a potem lava cake! Biedny pewnie pomyślał, że pieczenie i gotowanie mam w opanowane w małym palcu. Szybko zweryfikowały się moje umiejętności, a raczej ich deficyt.

Tłumacząc się – tak jak bieganie, podróżowanie czy jedzenie pistacji – sprawia mi radość – tak gotowanie – ni w ząb.

I tutaj wkroczył wielkimi krokami CATERING POMELO, który ratuje nas od jedzenia kaszy z brokułami dzień w dzień. Lubię kaszę z brokułami nieziemsko, ale jednak 5 różnych posiłków dziennie to kosmicznie miła odmiana i jednocześnie coś nieosiągalnego w moim wykonaniu.

Poza tym – dostaliśmy od Pomelo wsparcie w wyjeździe na Mistrzostwa Świata OCR w Moskwie oraz wspólnie zrealizowaliśmy 5 filmów z Kubą i moim małym udziałem. Oto jeden z nich, w którym coś tam się pojawiłam:

NIE ZOSTAWIĘ WAS TAK SAMYCH Z DOBRYMI TYLKO DLA MNIE INFORMACJAMI, ponieważ… mam dla Was kod rabatowy: KLUCZEK10. Wpiszcie Go w swoje zamówienie i od razu dostajecie zniżkę 10%!

Dziękuję Ci Pomelo, że w znacznym stopniu pomagasz mi w życiu! To niesamowite uczucie, kiedy wstajesz i posiłki na cały dzień leżą na Twojej wycieraczce i oprócz walki z problemami dnia codziennego – o nic innego nie muszę się już martwić..

Dziękuję
Wdzięczna

Kasia

Chcesz nawiązać współpracę?
Skontaktuj się ze mną!