współpraca

Ta relacja jest dla mnie czymś turbo wartościowym, bo zrodziła się z pięknej historii tj.: kiedyś, kiedyś – mogę to wspomnieć już z przymrużeniem oka – Majkel delikatnie próbował mnie poderwać [chyba nie wiedząc jeszcze do końca, że w moim życiu już istnieje Kuba], ale też tak samo delikatnie i szybko temat się rozmył jak i się pojawił. Potem mieliśmy etap pt. nie wiem czy się lubimy, ale na szczęście szybko się to przerodziło w fajną znajomość, która z kolei przeszła w mega owocną współpracę z Kubą, a finalnie – i ze mną. Skomplikowane to jak w Modzie na Sukces, ale w porównaniu z rodem Forresterów – u Nas jest to mimo wszystko trochę bardziej poukładane.

Majkel to przyszły Prezydent [tylko nie składa pustych obietnic] – jest mega konkretny, jak trzeba – roszczeniowy i naprawdę dobry w swoim fachu. To, w jakim tempie się rozwija przebija na pewno moje maratońskie tempo, a swoją miłość do realizacji pasji wybiegał właśnie na trasach biegów przeszkodowych.
Aktualnie biega dla samego siebie, tworzy strony, nagrywa ogrom filmów, ma piękną dziewczynę i fajne mieszkanie, a w wolnych chwilach organizuje imprezy przebierane. Fajny z Niego chłopak i dobrze wykonuje swoją robotę!

Co głównie robimy z Majkelem? Pracujemy nad tym, żeby ten blog miał ręce i nogi, nad komunikacją marketingową i rozwojem kanałów social mediowych, za Nami Live – zrealizowany u Nas w domu [link]

Chcesz nawiązać współpracę?
Skontaktuj się ze mną!