współpraca
To zdecydowanie współpraca najbliższa mojemu serce. Dlaczego? A no dlatego,że jest Ona ściśle związana z moim mężem, no i też dlatego, że trochę się przyczyniłam do powstania tejże marki. Czym jest zatem projekt GŁADKO PRZEZ PRZESZKODY

Połączeniem pasji męża i żony. Ich wspólnym pomysłem na szerzenie miłości do biegów z przeszkodami. Pokazanie, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wiele osób jak zobaczy przeszkodę na Runmageddonie to pierwsze co robi? Podbiega do sędziego/wolontariusza i pyta: ile trzeba zrobić karnych burpee za nie zrobienie tego? No i właśnie tym projektem chcemy zapobiec takim sytuacjom poprzez uświadomienie żeby:

próbować, próbować i jeszcze raz próbować! Bo to przecież nikt inny tylko Wy sami zapłaciliście za ten bieg, więc… to tak jakbyście kupili pizzę z extra składnikami i zjedli tylko brzegi, a środek wyrzucili do kosza. No bo przecież przeszkody, to esencja biegów OCR. Nie płaci się w pakiecie za to, żeby pohasać po lasach i klepać burpeesy pod przeszkodami! Płacimy przecież za ten fun na przeszkodach, a one są tam właśnie tam DLA WAS! Więc najzwyczajniej w świecie byłoby grzechem z nich nie skorzystać… Proste? Proste!

technika, technika i jeszcze raz technika. Wielokrotnie bywało tak, że dla kogoś coś było kompletnie nieosiągalne, ale tylko do momentu, w którym nie dowiedział się JAK to zrobić. I właśnie dla takich momentów powstał ten projekt. Nagrywaliśmy, pokazywaliśmy, montowaliśmy, nagimnastykowywalismy się – a wszystko po to, żeby nie iść zielonym na bieg. Przykład takiego filmu instruktażowego poniżej:

Co ja robię w tym projekcie?

wspieram
montuję filmy
podrzucam pomysły

jestem żoną realizującego to męża!
[a to chyba najważniejsza funkcja]

Kuba jest również trenerem personalnym od “zwykłych” treningów, ale też od treningów przeszkodowych. Można mu zaufać, bo nie bez kozery został chociażby Wicemistrzem Europy w biegach przeszkodowych lub zwycięzcą pierwszej Edycji Ninja Warrior!

Ja mu ufam – a to chyba dobra rekomendacja!

Chcesz nawiązać współpracę?
Skontaktuj się ze mną!